بهروز رضوی

بهروز رضوی ، نویسنده و گوینده پیشکسوت رادیو در سال ۱۳۲۶ در تهران، چشم به جهان گشود. او در سال ۱۳۴۷، همکاری خود را با رادیو، با نویسندگی آغاز کرد و دیری نگذشت که یکی از صداهای دلنشین و جذاب رادیویی، در حنجره او کشف شد.
ویژگی خاص او به عنوان گوینده رادیو – همچون بسیاری از گویندگان هم دوره خود – دانش ادبی بالا، داشتن کمترین تپق در اجرا و برخورد فروتنانه وی با دیگر همکاران، بخصوص کوچکترها و افراد کم تجربه تر است.

بهروز رضوی همکاری خود را با رادیو در سال ۱۳۴۷ به عنوان گوینده آغاز کرد. وی روایت مجموعه مستند ایران را بر عهده داشته و در فیلمهای زیر به عنوان بازیگر نقش‌آفرینی کرده است:

۱ – نجات‌یافتگان (۱۳۷۴)

۲ – آبادانی‌ها (۱۳۷۱)

۳ – شعله‌های خشم (۱۳۷۱)

۴ – دادستان (۱۳۷۰)

۵ – شانس زندگی (۱۳۷۰)

۶ – یکبار برای همیشه (۱۳۷۰)

۷ – آب را گل نکنید (۱۳۶۸)

۸ – جستجوگر (۱۳۶۸)

۹ – ردپایی بر شن (۱۳۶۶)

حمید محمدی

حمید محمدی زاده (۱۲ بهمن ۱۳۶۲ در کرج)، گوینده خبر و مجری برنامه‌های رادیو و تلویزیون ایران است. از سال ۸۴ به عنوان گوینده خبر و مجری با تلویزیون همکاری می‌کند.

وی فعالیت خود را با اجرای برنامه‌های طنز و اجتماعی در رادیو آغاز کرد و اکنون نیز به اجرای برنامه در شبکه‌های رادیویی جوان و دانش می‌پردازد.

محمدی از سال ۸۴ به عنوان گوینده خبر ورزشی وارد تلویزیون شد، و به اجرای اخبار ورزشی در بخش‌های مختلف خبری پرداخت. وی همچنین چندین بار به عنوان میزبان گفتگوی ویژه خبری در شبکه دو حضور داشته‌است.

وی در سال ۸۹ به برنامه ۹۰ اضافه شد و به گویندگی در آیتم‌های مختلف این برنامه پرداخت.

او همچنین مجری سری اول و دوم برنامه فوتبال ۱۲۰ بود که با استقبال گسترده‌ای روبرو شد.

حمیده فرخ نژاد

Toggle Content goes here

ناصر صالحی

ناصر صالحی، دانش آموخته  رشته تئاتر و هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران با گرایش کارگردانی که از سال ۱۳۷۶ به حوزه گویندگی و دوبلاژ وارد شدند. 

  1. گویندگی فیلم(نریتور و صداپیشگی)
  2. بازی در نمایش های رادیویی
  3. اجرای تیاتر و تله تیاتر،
  4. گزارشگری تلویزیون،
  5. گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون،
  6. کارشناس- مجری در برنامه های متعدد رادیو و تلویزیون.

به عنوان نمونه: برنامه های بهارستان و صدای صحنه که از رادیو گفتگو پخش می شد و برنامه ی علمی- فرهنگی پرتو که هر شب از شبکه چهار سیما پخش می شد، همچنین ساخت و تولید فیلم کوتاه و مستند و ده ها کلیپ آموزشی و تیزر تلویزیونی با تکنیک رءال و تلفیقی(زنده- انیمیشن) و عضویت در انجمن های ملی و بین الملی همچون: انجمن سینمای جوانان ایران، خانه سینما، انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشن ایران، آسیفا بین الملل(انجمن بین المللی سازندگان و دوست داران فیلم های انیمیشن) که زیر مجموعه ی سازمان علمی فرهنگی و تربیتی سازمان ملل (یونسکو) می باشد، همچنین عضویت در انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران (ایسجا) و انجمن جهانی خبرنگاران ورزشی (SIPS)